Hout en decoratieve technieken geven zolder karakter
In een woning in Anzegem werd de zolder omgevormd tot een hedendaagse verdieping met slaapkamer en badkamer. Kluster Architecten tekende het ontwerp, SDD Deleu verzorgde de afwerking. Houten balken, decoratieve wandafwerkingen en een doorlopende toepassing in de badkamer bepalen samen de uitstraling van de vernieuwde ruimtes.
De dakconstructie kreeg een totaalafwerking waarbij de houten balken met Monocoat werden behandeld voor een authentieke uitstraling. Voor de muren gebruikte SDD Deleu onder meer Claystuc van Boss Paints. De combinatie van hout en decoratieve afwerking geeft de voormalige zolder karakter. Tot de toegepaste producten behoorden ook Bossflow voor het schilderwerk en Dalapro Medium voor de voorbereiding van de ondergronden.
In de badkamer werden zowel de vloer als de wanden afgewerkt met Aqua Sensa van Boss Paints. Door hetzelfde materiaal op beide oppervlakken toe te passen, ontstaat een samenhangend geheel. Bij de uitvoering werden daarnaast epoxy en egaline gebruikt. SDD Deleu besteedde ongeveer 160 uur aan de afwerking van de zolder tot een volwaardige slaap- en badkamerverdieping.