CERTIFIED DOORS: IN VOLLE EXPANSIE
Harald Van Geluwe: Voor de afdeling Certified Doors willen we de lat steeds hoger leggen. Tien jaar geleden waren we een trendsetter met dit product. Ondertussen zijn we de enige Belgische fabrikant die zowel aluminium als pvc aanbiedt, die integraal gekeurd zijn door het SKG in Nederland. Het minimale veiligheidsniveau bedraagt RC2. De sterkte van deze producten is dat ze geen enkele compromis maken tussen veiligheid, isolatie en esthetiek. De eindklant die voor een dergelijke veiligheidsdeur opteert, heeft zin voor esthetiek en kwaliteit, en wil daar gerust ook voor betalen."
SCHRIJNWERKERS MET STERKE FOCUS OP VERKOOP OF PLAATSING
Harald Van Geluwe: Met Certified Doors mikken we vooral op die schrijnwerkers die sterk gefocust zijn op verkoop en/of plaatsing van buitenschrijnwerk. Wij zijn ervan overtuigd dat hun aantal de komende jaren nog sterk zal groeien. Ook bedrijven die daaraan nog een eigen productie koppelen, behoren tot ons klantenbestand. Al zien we dat die laatste groep langzaam maar zeker aan het uitdunnen is. De markt is zich duidelijk aan het consolideren, met aan de ene kant de grotere fabrikanten die vooral produceren en B2B verkopen, en aan de andere kant de schrijnwerkers die zich richten op B2C-verkoop en/of -plaatsing. Een bijzonder goede fit" hebben we met zelfstandige aanbieders van poorten. Samen met hen garanderen wij een perfecte match tussen de voordeur en de poort. Niet onbelangrijk gezien de vervanging van een poort en een voordeur vaak aan elkaar gekoppeld zijn! Binnen dat consolidatieverhaal kunnen wij een mooie rol spelen. Immers, het vervaardigen van een gecertificeerde veiligheidsdeur is een echte niche met een zeer grote diversiteit, waardoor grote schrijnwerkfabrikanten hierin geen tijd en energie willen investeren. Als gespecialiseerde toeleverancier ontzorgen we dan ook graag onze klant, door hem een topproduct kant-en-klaar op maat te leveren. En we verlenen hem daarmee een nuttige dienst, want wie geen veiligheidsdeuren aanbiedt, verwaarloost een klein, maar niet onbelangrijk stukje van zijn marktpotentieel!"
UITGEBREID DEALERNETWERK
Harald Van Geluwe: Momenteel hebben we zo'n 38 Belgische en Franse dealers die onze veiligheidsdeuren aanbieden binnen het concept Deuradviseur. Daarnaast zien we een groeiende afname bij zelfstandige plaatsers van schrijnwerk. Onze bedoeling is het Deuradviseur netwerk verder te versterken en uit te breiden. Zeker in Wallonië zijn we nog op zoek naar geschikte partners voor de Franstalige evenknie Porteconseil. De dealers kunnen rekenen op een uitstekende service en op een sterke commerciële ondersteuning. Dit gaat van het aanbieden van verkooptrainingen, over het ter beschikking stellen van POS-materiaal en een deurconfigurator, tot het gratis gebruik van onze fantastische showroom in Oeselgem, waar meer dan honderd deurmodellen tentoon staan."
WEBSITE DEURADVISEUR.BE
Harald Van Geluwe: Naast die optimale ondersteuning voor onze eigen klanten, bespelen we ook de eindconsument via een gerichte marketingcampagne. De speerpunten daarvan zijn onze deelname aan bouwbeurzen zoals Batibouw, Hout & Habitat, BIS-beurs Gent enzovoort en onze consumentenwebsite www.deuradviseur.be. Hierdoor genereren we heel wat 'leads' die we dan uiteraard doorspelen aan onze dealers."
