PremiumSchilderen

Hoogwaardige Afwerking in Oostends Project

WivaGroup (Roeselare)

WIM SCHILDEREN VERVEN
gang schilderen wim
1/2

WivaGroup heeft, onder leiding van Wim Vanwijnsberge, een project in Oostende tot een goed einde gebracht. Het project omvatte het uitvoeren van alle opstopwerken voor de predalplafonds, het aanbrengen van spuitplamuur op de plafonds, evenals het verrichten van plamuurwerken voor alle gyproc in zowel de individuele appartementen als de gemeenschappelijke delen.

16 oktober 2023

De uitvoerende werken zaten er voor WivaGroup nog niet op. Ze stonden ook in voor de schilderwerken en schoonmaak van alle gemeenschappelijke delen. Het was bij dit project vooral belangrijk om op vlak van materiaalkeuze en ontwerp kwaliteit af te leveren. Er werd een hoge afwerkingsgraad verwacht.

Daarnaast moest rekening gehouden worden met de enorm krappe planning met bijhorende deadlines. Het ging immers om een gebouw met een hoogte tot 100 m waarbij op de 28e verdieping een high-end afgewerkte sky-bar diende voorzien te worden.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Meer weten over

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
16 maart 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine