Pleisters Partnercontent

Geef je gevel een industriële uitstraling met betonlook

Weber industriele uitsraling met betonlook1
Strikotherm Gevelisolatiesysteem COMFORT voorziet dé ideale combinatie van optimale isolatie met een industriële uitstraling

Met het Strikolith-assortiment buitengevelisolatie, op de markt gebracht door Weber Belgium, kan je als gevelbezetter de creativiteit van de architect uitvoeren, zonder in te boeten op gebruiksgemak bij de plaatsing. Strikotherm Gevelisolatiesysteem COMFORT is een innoverende manier van afwerking en voorziet dé ideale combinatie van optimale isolatie met een industriële uitstraling. In het assortiment buitengevelisolatie van Weber zijn ook volledige systemen beschikbaar voor afwerking met sierpleister, baksteen-, natuursteenstrips of tegels (inclusief lijm en voegmortel).

Permanente hechting

Het Strikotherm Gevelisolatiesysteem COMFORT afgewerkt met betonlook is een uitgekiend systeem dat zeer makkelijk en aangenaam te verwerken is. Tijdswinst en comfort zijn dan ook de grote troeven bij dit systeem. De betonlook zorgt voor een gladde en fijne minerale toplaag (met een regelmatige korrel).

De eindafwerking is samengesteld op basis van waterglas gecombineerd met hoogwaardige dispersies. Hierdoor worden belangrijke minerale eigenschappen gerealiseerd, waarvan een uitstekende dampopenheid en optimale vochtregulering het meest kenmerkend zijn. De unieke combinatie van bindmiddelen en grondstoffen garandeert een permanente hechting.

weber industriele uitsraling betonlook2
De unieke combinatie van bindmiddelen en grondstoffen garandeert een permanente hechting
weber industriele uitsraling betonlook3
De eindafwerking is samengesteld op basis van waterglas gecombineerd met hoogwaardige dispersies
2/2

Ecologisch aspect

Buitengevelisolatie is de meest duurzame manier van warmte-isolatie. Geïsoleerde buitenmuren zorgen dat warmte niet weglekt naar buiten, de warmte blijft binnen en zorgt dat de wanden warm worden.

De kenmerken van het Strikotherm Gevelisolatiesysteem COMFORT op een rijtje:

  • Vermindert het energieverbruik van de woning (lagere stookkosten of koelingskosten);
  • Verhoogt het thermische leefcomfort;
  • Ruimtebesparend, omdat de gevelisolatie aan de buitenkant van de woning wordt aangebracht;
  • Er kunnen geen vochtproblemen in de spouw ontstaan;
  • Mogelijkheid tot hogere isolatiewaarde dan bij isoleren bestaande spouw;
  • Beperkte onderhoudscycli en langdurige levensfase;
  • Steenstrips zorgen voor een duurzame en traditionele afwerking van de gevel.

Systeemopbouw

Strikotherm Gevelisolatiesysteem COMFORT afgewerkt met betonlook is een systeem. Dat betekent dat er voor de applicatie verschillende aangepaste producten beschikbaar zijn:

  • Strikolith gevelreiniger universeel: watergedragen schoonmaak- en algenwerend middel voor gevels;
  • Strikolith primer diepgrond: oplosmiddelvrij voorstrijkmiddel voor oude, zwakke en poederende ondergronden;
  • Strikotherm GW plus lijm- en wapeningsmortel: vezelversterkte lichtgewicht lijm- en wapeningsmortel voor het hechten van isolatieplaten en het inbedden van glasvezelweefsels;
  • Strikotherm NEO 032 WDV: geëxpandeerd polystyreen hardschuim isolatieplaten;

weber industriele uitsraling betonlook4

  • Strikotherm wapeningsnet FIJN: alkalibestendig glasvezelweefsel bestaande uit glasfilamenten met een kunststof coating (maaswijdte 4 x 4 mm);
  • Strikotherm primer SILICAAT: verplichte hechtbrug voor silicaat schuurpleister;
  • Strikotherm schuurpleister SILICAAT (0,5 mm): decoratieve schuurpleister voor buitengevels;
  • Strikolith façade: kant-en-klare reparatie-, egaliseer- en afwerkpasta;
  • Strikolith gevelbeschermer universeel: waterafstotend, olie-afstotend en vlekbestendig impregneermiddel voor gevels.

Strikotherm Gevelisolatiesysteem COMFORT heeft een breed toepassingsgebied en kan zowel bij nieuwbouw en renovatie of de combinatie, en dat zowel voor kleine als grote projecten.

Strikotherm Gevelisolatiesysteem COMFORT kan bovendien ook afgewerkt worden met decoratieve keramische steenstrips of tegels.

Ontdek de Strikotherm COMFORT gevelisolatiesystemen op 29 en 30 mei in Tour & Taxis in Brussel.

De buitengevelisolatiesystemen van Weber ontdek je via onze website.

Reserveer je gratis toegangstickets voor Architect@work in Brussel.

Weber Belgium
Oostvaartdijk 10
1850 Grimbergen
+3222547854
info@weber-belgium.be
www.be.weber

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Meer weten over

company corner

SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS BELGIUM

SINT-JANSWEG 9, KALLO 9130Meer info
StortbetonMortelsPleistersBouwmaterialenGroothandel bouwmaterialenVerven & lijmen
Print Magazine

Recente Editie
25 november 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine