BeurzenPremium Partnercontent

“Klanten zullen blijven investeren in intelligentie”

Werner Philips (Constant Philips) bevestigt dat Constant Philips zich tijdens Prowood 2021 concentreert op betaalbare manloze productie-oplossingen voor kmo en industrie:

werner philips

"We komen uit een periode van extreme tegenstrijdigheden. Enerzijds surfen we op een golf van hoogconjunctuur en is het klimaat optimaal voor investeringen. Anderzijds moet onze sector afrekenen met tekorten, lange leveringstermijnen en onstabiele prijsstellingen. Klanten zullen blijven investeren in intelligentie en dit zowel op het niveau van standaardmachines als van CNC-bewerkingscenters en automatisatie. Philips Constant concentreert zich tijdens Prowood 2021 op betaalbare manloze productie oplossingen voor kmo en industrie. We zijn de pioniers van automatische platenmagazijnen en nesting productie. Elke dag bevestigen onze klanten deze visie."

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Geschreven door Kenneth Baert14 september 2021
company corner

PROWOOD-FAIR

MAALTEKOUTER 1, GENT 9051Meer info
InterieurbouwersBeurzenSchrijnwerk
Print Magazine

Recente Editie
25 november 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine